seva3399
22 сент. 2017 г.

Тіло створено, щоб рухатися...

Комментариев: 0

Отредактировано: 24 сент. 2017 г.

 

 

В усьому світі стало модним займатися спортом, особливо в віці, коли багато життєвих питань вже вирішені, а для здійснення інтригуючих планів і екзотичних подорожей з'явився час, для цього необхідно бути в хорошій фізичній формі.

Нас не перестають дивувати європейські / американські літні пари в спортивних шортах і футболках, зі щасливим виразом обличчя, які подорожують на своїх трейлерах по заповітним дорогах цього дивного світу. Все, про що ми мріємо і заради чого працюємо більшу частину життя, врешті-решт може стати нашою прекрасною реальністю, але є одне але ... у нас повинні бути життєві сили і фізичні ресурси для того, щоб вмістити цю реальність і насолоджуватися нею. Для радості, насолоди, пізнання, для подорожей, творчості, самореалізації необхідна хороша фізична форма і це можливо в будь-якому (!) віці.

 

А для того, щоб почати займатися спортом немає ніяких вікових обмежень і багатосторінкових історій хвороби!

Сучасні дослідження говорять:

• Тіло створено, щоб рухатися, і відсутність рухового навантаження - одна з головних причин всіх хронічних захворювань XXI століття.

• Рух вправляє не тільки тіло. Воно в буквальному сенсі вправляє і мозок. Рух робить мозок більший, сильніший і швидкодіючі.

• Рух захищає мозок від шкідливого впливу стресу, а активний рух породжує корисний стрес, від якого ви станете більш життєздатними.

• Ніколи не пізно скористатися перевагами рухової активності. Тільки не треба відкладати: почніть прямо зараз!

 

Самые новые посты
  • seva3399
    15 июня 2017 г.

    Шановні друзі, наш клуб є прихильником спорту в будь-якому віці, тим більше 35-40 років . Нам цікаво розвивати спорт саме в такій віковій категорії. В усьому світі спорт в віковій групі "ветерани(40+)" дуже поширений, а в нас це зовсім не розвинене. Тому ми закликаємо всіх бажаючих та не байдужих долучитися до обговорювання або підтримати порадами . Насправді існує багато спортивних направлень доступних для людей середнього віку: Йога, Пілатес! Навіть такі динамічні види спорту як Таеквон-до, Бразильське Джиу-Джитсу можуть бути доступні для 40 річних хлопців та дівчат. Якщо у вас є бажання стати спортсменом в такому віці, у вас буде можливість прийняти участь у атестаціях, чемпіонатах України, Європи та Світу! Для цього потрібно лише повірити в себе та бути обережним виконуючи складні вправи. Наша мета розвивати не лише дитячий та дорослий спорт, а ще й "ветеранський". Повірте у 40 життя тільки починається- це не лише цитата з фільму!!!